Andelsboligforeningen Odinsgaard
Spedalsø Torv 5
8700 Horsens
Telefon: 75 62 29 11
E-mail: post@(Slet parentes og indhold!)odinsgaard.dk
CVR-nr.: 42405213

Beboermøder august/ september

Referat fra møder:
 
 
 
 
Beboermøder august/ september 2020 - ODINSGAARD
     
mandag uge 35
24.08.20 kl.17.00 Gedved Medborgerhus Afd.25 Gedved
Kastanievænget Martinsvej Egebjergvej
24.08.20 kl.19.00 Gedved Medborgerhus Afd.18 Gedved
Odinsparken
24.08.20 kl.17.00 Håndværkerforeningen Afd.36/ 38/ 48/ 50
ungdomsboliger Smedegade 28 og 74
Smedegade 22 24 31 33 35 og 60
Kildegade Allegade Vimmelskaftet Farvergade
24.08.20 kl.19.00 Håndværkerforeningen Afd.35 Møllegade Nord
    Møllegade 51 53 55ABC og 65
tirsdag uge 35
25.08.20 kl.19.00 Håndværkerforeningen Afd.15/ 17 Midtbyen
Møllegade 5-13
Smedegade 34 36 46 50 og 52
Lendropsgade 2 og 4
25.08.20 kl.17.00 Østbirk hallen Afd.30 Østbirk
Stenager
25.08.20 kl.19.00 Østbirk hallen Afd.54 Østbirk
    Kirkegade
onsdag uge 35
26.08.20 kl.19.00 Egebjerg Forsamlings. Afd.58 Egebjerg
Kastanjealle
26.08.20 kl.17.00 Ejstrupholm Hotel Afd.105 Ejstrupholm Engtoften Birkevænget
torsdag uge 35
27.08.20 kl.17.00 Østbirk hallen Afd.20 Østbirk
Åkjærsvej Smedegade
27.08.20 kl.19.00 Østbirk hallen Afd.52 Østbirk
Vestbirkvej
27.08.20 kl.17.00 Hovedgård hallen Afd.23 Hovedgård
Coldingvej Hovedgårdvej
27.08.20 kl.19.00 Hovedgård hallen Afd.32 Hovedgård
Skovbrynet FruensHave Horsensvej
     
mandag uge 36
31.08.20 kl.17.00 Brædstrup Hallen Afd.113 Brædstrup Gartnervangen
31.08.20 kl.19.00 Brædstrup Hallen Afd.120 Brædstrup Lærkevej Enghavevej
+ Afd.128 Brædstrup Enghaven
31.08.20 kl.19.00 Egebjerg Forsamlings. Afd.56 Egebjerg Bakke
    Annashåb Gl. Kirkevej
tirsdag uge 36
01.09.20 kl.18.00 Selskabslokaler Hyb.2 Afd.8 Sundparken
    Hybenvej Chr.M.Østergaardsvej
onsdag uge 36
02.09.20 kl.18.00 Søvind Kro Afd.21 Søvind
    Humleballe
torsdag uge 36
03.09.20 kl.10.00 Nørrevang Afd.26 Solvænget
Brådhusvej 36A - 46D
03.09.20 kl.11.00 Nørrevang Afd.53 Nørrevang
Brådhusvej 50B
03.09.20 kl.17.00 Brædstrup Hallen Afd.104 Nim Østervænget Digevej Villavej
+ Afd.108 Brædstrup/ Sdr.Vi. Jernban.
03.09.20 kl.18.15 Brædstrup Hallen Afd.116 Brædstrup Bakketorvet
03.09.20 kl.19.00 Brædstrup Hallen Afd.103 Brædstrup Ringparken
03.09.20 kl.19.00 Aktivitetshuset Hyb.6 Afd.55 Skt. Peter ungdomsboliger
Kollegievænget
     
mandag uge 37
07.09.20 kl.19.00 Beboerhuset Sp.Torv Afd.60 Sønderbro
    Sønderbrogade 34-42
tirsdag uge 37
08.09.20 kl.19.00 Beboerhuset Sp.Torv Afd.1 Sønderbro
    Sønderbrogade Mimersgade
onsdag uge 37
09.09.20 kl.19.00 Beboerhuset Sp.Torv Afd.59 Ternevænget
torsdag uge 37
10.09.20 kl.18.30 Beboerhuset Sp.Torv Afd.28 Mølleparken
Møllegade Borgmesterbakken
22.07.2020/ HR    

 

Til oversigten